Přeskočit na hlavní obsah

UDÍLENÍ CENY NEPLEJTVÁK 2021

Jako v předchozích letech i letos budeme udílet cenu NEPLEJTVÁK, na což se velice těšíme, protože udílení těchto cen je pro nás všechny vždy známkou toho, že na poli veřejných zakázek je čím dál tím víc zadavatelů, kteří postupují transparentně a ekonomicky a my jsme moc rádi, že je za to můžeme odměnit.

Letos jsme si ale říkali, že třeba existuje nějaký výjimečný počin, který Vás ve veřejných zakázkách mile překvapil a myslíte si, že z postupu zadavatele by si mohli ostatní vzít příklad, nebo se jedná o Váš jedinečný počin a chcete se pochlubit. Právě proto jsme letos zavedli novou kategorii - NEJLEPŠÍ POČIN VE VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH. 

Svůj tip nám můžete napsat ZDE.

Pokud Vás zajímá blíže, co je vlastně NEPLEJTVÁK a jak se tato myšlenka zrodila, můžete se podívat na NEPLEJTVÁKův web ZDE.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč nejsme propojeni s FEN?

    Toto je v poslední době dosti častá otázka, se kterou se na nás obracíte a odpověď je naprosto jednoduchá – jsme zcela jiná organizace, se svým vlastním certifikovaným elektronickým nástrojem, který je poskytován široké škále zadavatelů a dodavatelů.    Databáze FEN sice uvádí, že se jedná o „sloučení sil významných provozovatelů informačních systémů pro elektronizaci veřejných zakázek“ a „integraci toho nejlepšího ze současných elektronických nástrojů“. Pojďme si říci, že to zase není tak úplně pravda.    Ve skutečnosti se jedná pouze o spolupráci dvou společností, a to QCM a Tender systems s.r.o., tudíž dvou provozovatelů několika elektronických nástrojů, kteří své databáze spojili do jedné.    My nemusíme a ani nechceme být součástí takového sdílení dat a rádoby centralizace registrace, protože výsledek je v podstatě jen jeden – zmatení jsou nejen dodavatelé, ale i zadavatelé, kteří díky ne zcela konkrétním a někdy i zavádějícím informacím ze strany provozovatelů FEN vedou dodav

Rozhovory OTIDEA

  Je to tady! Dlouho očekávaný projekt společnosti OTIDEA konečně spatřil světlo světa. Dali jsme hlavy dohromady a řekli jsme si, že by bylo dobré trošku rozvířit hladiny veřejných zakázek a trošku nakouknout pod hladinu. Vybrali jsme tedy pět osobností, že světa VZ, kteří podle nás mají co říci a vymysleli jsme na každého 5 otázek, které nás nejvíce zajímají. Takže takových 5 na pět, ale bez skrupulí, hezky na rovinu. Jako prvního jsme do našeho studia pozvali zástupce MMR - Ing. Stanislava Bogdaova, protože nás asi nejvíce zajímalo, jak je to vlastně s budoucností NEN a investic do něj. A když už byla řeč o elektronickém nástroji, rovnou jsme se zeptali co je to vlastně ta ROZZA, ať to vezmeme z jedné vody načisto :) Tento projekt jsme připravovali dlouho a proto jsme rádi, že ohlasy, které jsme zatím dostali, jsou tak pozitivní. Původně jsme Vás chtěli napínat o něco déle, ale řekli jsme si že není nač čekat a proto budeme rozhovor s další velkou osobností (prozatím neprozradím s k